ШВИДКІ ДІЇ

ПРОЕКТ «КЕРОВАНИЙ СВІТЛОМ»(«LEADING WITH LIGHT»)

lexus вдванадцяте бере участь у заході «тиждень дизайну в мілані», представляючи проект «leading with light»

Lexus переконаний у тому, що дизайн здатен змінити світ. Уже понад 10 років захід Lexus Design Event дарує неймовірні враження відвідувачам Тижня дизайну в Мілані, демонструючи унікальну філософію дизайну.

2019 рік не став винятком. Для цьогорічного заходу під назвою «Leading with Light» («Керований світлом») Lexus об’єднав зусилля зі всесвітньо відомою дизайнерською студією Rhizomatiks. Вона відома творчим підходом до використання технологій, що зачаровує аудиторію. Студія вже співпрацювала з Lexus у 2014 році на виставці мистецтва та технологій Media Ambition Tokyo.

Натхненням для теми заходу слугувала технологія освітлення майбутнього від Lexus. «Leading with Light» («Керований світлом») – це імерсивний дисплей з яскравим і динамічним освітленням, в якому незліченні промені світла спрямовуються таким чином, щоб взаємодіяти з образом людини.

Відвідувачі також зможуть побачити роботи шести фіналістів премії Lexus Design Award 2019. Цей міжнародний конкурс було засновано у 2013 році, щоб дати змогу молодим дизайнерам у всьому світі показати себе. Ця нагорода покликана сприяти розвитку ідей, які роблять внесок у суспільство, підтримуючи тих, чиї роботи здатні зробити майбутнє кращим.

Цьогорічні фіналісти, обрані з 1 548 учасників:

Ліза Маркс. "Алгоритмічне мереживо" (Algorithmic Lace)

Тривимірний мереживний бюстгальтер для жінок, які пережили рак грудей. Кожна модель виготовляється індивідуально. З допомогою алгоритмічних шаблонів дизайнерка створила тривимірне мереживо без використання елементів дизайну, які викликають дискомфорт після операції. Завдяки цьому винаходу жінки зможуть впевнено почати новий етап життя.

Реззан Хасоглу. "Аренофіл" (Arenophile)

Мета проекту – знайти нове застосування для поширеного у природі пустельного піску. Перед створенням нової продукції було проведено ряд експериментів і досліджень. Композитні матеріали виготовляють з використанням пустельного піску і нетоксичних в’яжучих речовин.

Джеффрі Е. Дела Крус. "Балуто" (Baluto)

Мета проекту – створити модульну житлову систему, здатну витримати землетруси і підвищення рівня води. Головною проблемою для низинної місцевості залишається боротьба з повенями. Проект «Балуто» досліджує житловий простір на суші, який здатен витримати несподіване підвищення рівня води.

Дмитро Балашов. "Ековихор для генерації енергії" (Green Blast Jet Energy)

Турбіна, що дозволяє накопичувати і конвертувати енергію, яку виробляє реактивний двигун літака під час зльоту. Цей ековихор для генерації енергії можна заново використовувати для потреб аеропортів.

Шучжань Юань. "Гідрус" (Hydrus)

Обладнання для екстреного збору нафтових плям у морі, здатне підвищити ефективність роботи. Проект "Гідрус" не лише розв’язує конкретну проблему, а й спонукає людей звернути увагу на зміни в навколишньому середовищі.

Бен Бервік. "Солгамі" (Solgami)

Віконна штора, яка виробляє енергію і посилює внутрішнє освітлення. Проект "Солгамі" використовує геометрію оригамі, щоб забезпечити тісніший зв’язок мешканців квартир із навколишнім середовищем. Ця штора також дозволяє мешканцям квартир обирати між яскравішим освітленням і виробництвом електроенергії.

Перед представленням своїх проектів усі фіналісти мали змогу попрацювати зі всесвітньо відомим дизайнером, який ділився з ними досвідом зі створення прототипів робіт. Володаря Гран-прі Lexus Design Award 2019 визначить журі, до складу якого ввійшли визнані у світі експерти дизайн-індустрії. Переможця оголосять 8 квітня.